Webasto Thermo Call TC4

Webasto AirTop eelsoojendi juhtseade

Kas on midagi paremat, kui külmal ja märjal või lumesel päeval sooja autosse sisenemine ning selge nähtavusega sõidu alustamine.
Webasto Thermo Call TC4

Mugav soojendi juhtimine telefoni abil!

Webasto Thermo Call TC4 võimaldab Webasto soojendi juhtimist mobiiltelefoni abil (sissehelistamine või SMS). I-Phone ja Androidide jaoks on mugavaks kasutamiseks olemas app.

Lisaks saab teavet temperatuuri kohta, võimaldab ühendada auto alarmisüsteemiga (häire puhul SMS telefonile). Sim kaarti komplektis ei ole, see tuleb osta omale sobivalt mobiilside operaatorilt.

Uuele tootele on lisandunud uus funktsioon – intelligentne soojendusaja haldussüsteem (Heating Time Management).

HTM funktsiooni kasutamiseks lisa kindlasti temperatuuri andur W1319921A hind: 44 EUR

Sisesta, millal soovid sõitu alustada ja HTM-süsteem arvestab lähtudes välistemperatuurist, kui kaua on vaja sõidukit soojendada.

Webasto Thermo Call TC4 Hind: 395 EUR

Lae alla Thermo Calli uus rakendus

Ohutus läbi selge nähtavuse

Teie nähtavus on sõitu alustades oluline, kui teil on Webasto eelsoojendi siis saate oma sõitu alustada ilma esiklaasilt jääd kraapimata ningsõit võib alata ohutult ja meeldivalt külmal talvepäeval.

Säästad hommikul aega

Eelsoojendiga sõidukiga ei pea aega raiskama külma sõiduki soojendamise ja jää kraapimisele sõiduki klaasidelt, selleasemel naudi hommikul kuuma jooki ja hommikusööki.

Säästab sinu raha

Kasutades eelsoojendit ei ole sõidukil külmkäivitust ning esimestel kilomeetritel suurt kütusekulu.

Soe autosalong ja mootor

Eelsoojendiga naudid igat sõitu, mida peaksid alustama niiske ja külma ilmaga. Eesoojendatud sõiduk hoiab sinu ja sinu lähedaste tervist sest enam ei pea saa külma sõidukisse istuma.

Vähendab mootori kulumist

Tänu eelsoojendi kasutusele on sõiduki külmkäivitusi vähem ning motor käivitub lihtsalt ja sujuvalt

Arukas ventilatsioon suvel

Eelsoojendi pakub rohkem, kui ainult soojust talvel. Suveperioodil lülita soojendus ventilatsioonireziimile ning see aitab kuumal suvepäeval sõidukit jahutada sest saad lülitada sisse salongiventilaatori mis paneb sõidukis õhu liikuma.