Webasto Telestart T91

Webasto AirTop eelsoojendi juhtseade

Kas on midagi paremat, kui külmal ja märjal või lumesel päeval sooja autosse sisenemine ning selge nähtavusega sõidu alustamine.
Webasto Telestart T91

Kasutajasõbralik kahepoolse sidega kaugjuhtimissüsteem. Tööraadius vabal maastikul kuni 1km. Komplekt on lihtsalt  paigaldatav Webasto järelturu kui ka OE soojenditele. Telestart T91 on kahepoolse tagasisidega ehk annab puldil oleva LED märgutulega märku kas signaal jõudis sõidukini või mitte. Puldist on lihtne muuta kas soojendi on ventilatsiooni reziimis või soojenduse reziimis. Lisaks annab pult märku ka patarei tühjenemisest.

Komplekt sisaldab:

kaugjuhtimispulti
puldi vastuvõtjat
antenni ja juhtmekomplekti

Webasto Telestart T91  Hind: 295 EUR

Ohutus läbi selge nähtavuse

Teie nähtavus on sõitu alustades oluline, kui teil on Webasto eelsoojendi siis saate oma sõitu alustada ilma esiklaasilt jääd kraapimata ningsõit võib alata ohutult ja meeldivalt külmal talvepäeval.

Säästad hommikul aega

Eelsoojendiga sõidukiga ei pea aega raiskama külma sõiduki soojendamise ja jää kraapimisele sõiduki klaasidelt, selleasemel naudi hommikul kuuma jooki ja hommikusööki.

Säästab sinu raha

Kasutades eelsoojendit ei ole sõidukil külmkäivitust ning esimestel kilomeetritel suurt kütusekulu.

Soe autosalong ja mootor

Eelsoojendiga naudid igat sõitu, mida peaksid alustama niiske ja külma ilmaga. Eesoojendatud sõiduk hoiab sinu ja sinu lähedaste tervist sest enam ei pea saa külma sõidukisse istuma.

Vähendab mootori kulumist

Tänu eelsoojendi kasutusele on sõiduki külmkäivitusi vähem ning motor käivitub lihtsalt ja sujuvalt

Arukas ventilatsioon suvel

Eelsoojendi pakub rohkem, kui ainult soojust talvel. Suveperioodil lülita soojendus ventilatsioonireziimile ning see aitab kuumal suvepäeval sõidukit jahutada sest saad lülitada sisse salongiventilaatori mis paneb sõidukis õhu liikuma.