Webasto Telestart T100HTM

Webasto AirTop eelsoojendi juhtseade

Kas on midagi paremat, kui külmal ja märjal või lumesel päeval sooja autosse sisenemine ning selge nähtavusega sõidu alustamine.
Webasto Telestart T100HTM
Webasto Telestart T100 HTM

Kasutajasõbralik kahepoolse sidega Webasto kaugjuhtimissüsteem. Tööraadius vabal maastikul kuni 1km. Esimene intelligentne soojendusaja haldussüsteem (Heating Time Management). Sisesta, millal soovid sõitu alustada ja HTM-süsteem arvestab lähtudes välistemperatuurist, kui kaua on vaja sõidukit soojendada. Komplekt on lihtsalt paigaldatav.

Komplekt sisaldab:

kaugjuhtimispulti
vastuvõtjat
temperatuuriandurit
antenni ja juhtmekomplekti

Webasto Telestart T100 HTM  Hind: 395 EUR

Ohutus läbi selge nähtavuse

Teie nähtavus on sõitu alustades oluline, kui teil on Webasto eelsoojendi siis saate oma sõitu alustada ilma esiklaasilt jääd kraapimata ningsõit võib alata ohutult ja meeldivalt külmal talvepäeval.

Säästad hommikul aega

Eelsoojendiga sõidukiga ei pea aega raiskama külma sõiduki soojendamise ja jää kraapimisele sõiduki klaasidelt, selleasemel naudi hommikul kuuma jooki ja hommikusööki.

Säästab sinu raha

Kasutades eelsoojendit ei ole sõidukil külmkäivitust ning esimestel kilomeetritel suurt kütusekulu.

Soe autosalong ja mootor

Eelsoojendiga naudid igat sõitu, mida peaksid alustama niiske ja külma ilmaga. Eesoojendatud sõiduk hoiab sinu ja sinu lähedaste tervist sest enam ei pea saa külma sõidukisse istuma.

Vähendab mootori kulumist

Tänu eelsoojendi kasutusele on sõiduki külmkäivitusi vähem ning motor käivitub lihtsalt ja sujuvalt

Arukas ventilatsioon suvel

Eelsoojendi pakub rohkem, kui ainult soojust talvel. Suveperioodil lülita soojendus ventilatsioonireziimile ning see aitab kuumal suvepäeval sõidukit jahutada sest saad lülitada sisse salongiventilaatori mis paneb sõidukis õhu liikuma.