Statsionaarsed veokonksud

Statsionaarsed veokonksud

Müüme ja paigaldame tuntud tootjate Brink, Steinhof, Bosal, AutoHak veokonkse

Info

Kui teil on vaja vedada haagist, kinnitada jalgrattahoidjat konksule või teil on haagissuvila, siis on veokonks asendamatu sõiduki lisavarustus. Meie pakume teile terviklahendust vastavalt teie vajadustele ning sõiduki iseärasusele. Enamlevinud ja taskukohasema hinnaklassiga on statsionaarsed veokonksud, kuid meie ilmastikuoludes ja liiklusohutuse huvides oleks kindlasti parem valik eemaldatav veokonks.

Eemaldamine

Statsionaarseid  veokonksud on sõidukijuhtidele, kes vajavad  veokonksu igapäevaseks kasutamiseks. Hoolimata statsionaarse veokonksu soodsast hinnast on selle hea kvaliteet ja usaldusväärsus garanteeritud.
Konksu saab auto küljest eemaldada keerates lahti kaks polti.

Veokonksu juhtme komplektid

Veokonksu paigalduse juures on oluline, et juhtmesari oleks õigesti valitud, sest tänapäeva sõidukitel on palju olulisi elektrilisi juhiabi süsteeme, mis peavad töötama ka haagist vedades, et tagada turvaline teekond. Meie juures saad kindel olla, et peale veokonksu paigaldust töötavad kõik sõiduki olulised süsteemid.

7-pin ja 13-pin

Juhtmekomplektid veokonksu jaoks on valmistatud konkreetsele autole. Garanteerime kiire ja usaldusväärse ühenduse haagise ja auto vahel. Kuna kõik juhtmekomplektid on varustatud vastavate pistikutega, saab need ühendada sõidukiga lihtsalt, muutmata seejuures olemasolevat juhtmestikku.

Valida saab 7-pin ja 13-pin juhtmestiku vahel.