Kaugkäivitus mobiiltelefoniga

Kaugkäivitus mobiiltelefoniga

Auto mootori kaugkäivitus

Eelsoojendusseadme “Webasto / Eberspächer” juhtimine

Auto GPS jälgimine

Hind koos paigaldusega al. 599 EUR

Auto mootori kaugkäivitus

Kaugkäivitus on võimalik paigaldada enamikele autodele. Viimase generatsiooni Saksa päritolu masinatel tuleb auto immobilaiserist möödumiseks loovutada üks võti (immo chip) autosse, enamikel teistel masinatel suudab Pandora teha immo data bypass’i. Teatud autode puhul on vajalik täiendav bypass moodul. Mõlemal juhul jääb auto originaalimmobilaiser alles aga ei sega kaugkäivitust.

Mootori kaugkäivitus ei tõsta auto vargusriski – ilma originaalvõtmeta ära ei saa sõita

Uksed jäävad lukku, alarm on valves, rool on lukus ning vajutades pidurit ilma, et originaalvõti oleks kaasas, mootor seiskub. Saab paigaldada ka manuaal käigukastiga autodele (käik-sees auto käivitamine on välistatud). Vaata kuidas see toimib manuaalkäigukastiga autol. Talvel soojendab- suvel jahutab

Mugav ja turvaline

Autosse istumise hetkeks on autosalong meeldivalt soe, aknad on jääst ja udust puhtad, sa ei pea kasutama jääkraabitsat, mis rikub sõiduki klaasipindu. Jääst ja udust puhtad aknad tagavad turvalise sõidu tänu heale nähtavusele. Hommik on alati kiire aeg ning eelsoojendatud sõidukiga hoiad sa kokku oma väärtusliku hommikust aega ning saad koheselt sõitu alustada. Naudi personaalset luksust!

Pandora app

Mobiilirakendus on tasuta ning see on saadaval nii Apple iOS (Pandora Pro) kui Android (Pandora Online) platformile. Mobiiliäpi disain ja funktsionaalsus on juba täna parim turulolevaist ning see täieneb pidevalt.