Kasutamine

CAN immo

CAN immo deaktiveerimiseks on PIN kood, mille sisestamiseks saab kasutada auto enda nuppe.
CAN immobilaiseri komplekti kuulub ka 2 kiipi.
Kui kiip on kaasas, ei ole koodi sisestamine vajalik

Hind koos paigaldusega 350 EUR

Garantii 2.a.

Kaitse “keyless” võtmete kopeerimise vastu

Otsest kaitset kopeerimise vastu CAN Immo ei paku aga isegi kui autoärandajad saavad lahti auto uksed, ei saa nad autoga ära sõita. Mootor on blokeeritud kas koheselt või käiguasendi liigutamisel D peale või gaasipedaali vajutades (sõltub autost). Isegi kui vargad suudavad neutraliseerida originaalalarmi- ja immobilaiseri on CAN Immo blokeering sellest sõltumatu.

Lihtne kasutada

Mootoriblokeeringu välja lülitamiseks on 2 moodust:

PIN koodiga, kasutades nt auto roolinuppe. Koodi salvestate omale ise.Mobiiliga – tulete autosse, telefon taskus (bluetooth sees) ja immobilaiser deaktiveerub (IGLA mobiiliäpp).

Nähtamatu

Moodul on umbes väikese näpu suurune ja peidetakse autosse nii, et ka kogenud paigaldajal võtab selle leidmine 5-6h. CAN Immol ei ole ühtegi “nähtavat” osa, indikatsiooniks kasutatakse auto enda tulesid armatuuris ning mootoriblokeeringu välja lülitamiseks auto originaal nuppe. Üldiselt on kasutusel roolinupud ning need erinevad autode lõikes.

Mobiiliäpp

Author ID mobiiliäpi kaudu saab telefoni Bluetooth kaudu CAN Immo’ga ära paaritada ning kui äpp taustal töötab (Bluetooth sees), toimib immobilaiseri väljalülitus automaatselt kui istute autosse – kuhugi ei pea vajutama.

Viimase generatsiooni CAN Immo võimaldab paaritada 2 telefoni ja sobib pea kõikidele uuematele auto mudelitele turul!

PS. Mobiilirakendus ei toimi Apple iOS 12’ga, tulekul on uus mudel millel saab olema ka iOS12 tugi. Hetkel pakume mobiilirakenduse asemel pulti ehk tag’i (kui tag on kaasas, saab autoga sõita, ilma mitte, PIN kood toimib samuti)