Elektrilised eelsoojendid

DEFA WarmUp elektriline eelsoojendi

DEFA on terviklik auto eelsoojendussüsteem, mis koosneb mootorisoojenduse elemendist, mis on sõiduki margi,mudeli ja mootoripõhine, selleks et teha teile täpne hinnapakkumine vajame sõiduki registreerimise numbrit mille alusel tuvastame sõiduki tehnilised andmed ja täpse mootori tähise. Teiseks oluliseks komponendiks on võrgujuhtme komplekt mis tagab 230V pinge jõudmise turvaliselt mootorisoojenduse elementi ning ka teistele Defa komponentidele, mis on komplektis. Võrgujuhtmeid on erinevas pikkuses, tavapäraselt on komplektiga kaasas 2,5 m vürgujuhe. Kui 2,5 meetrit jääb teile lühikeseks on võimalik juurde soetada 5, 10, 15 meetrist võrgujuhet. DEFA Eelsoojenduse komplekt  koosneb veel spetsiaalsetest ühendusjuhtmetest, autonduse valdkonna nõuetele vastavast salongipuhurist, akulaadijast ning juhtseadmest. Eelsoojendit on võimalik täiustada, kui esmalt olete paigaldanud ainult mootorisoojendi, siis on hiljem võimalik lisada salongipuhur, akulaadija või ka taimer eelsoojendi juhtimiseks.

DEFA Comfort Kit 1400W

Tootekood: D470066

Komplekt sisaldab:

Defa Termini™ II 1400 W salongipuhur
mootori- ja salongisoojenduse ühenduskaablid
Defa kaabel minipistikuga stangele
Y ühenduse pistik
rohelist värvi võrgujuhe 2,5 meetrit

DEFA Comfort Kit 1400W Hind 215 EUR

NB Lisandub mootorisoojenduse elemendi hind

Mootor kulub vähem

Ekspertide poolt läbiviidud testid tõestavad, et käivitades eelsoojendatud mootorit, on selle kulumine väiksem ja tööiga pikem.

Väiksem kütusekulu

Eelsoojendatud mootor kulub käivitusmomendil tunduvalt vähem ja kasutab märgatavalt vähem kütust. Efektiivsus eelsoojendatud mootori puhul võib märgata juba välistemperatuuril +5 kraadi.

Mugav ja turvaline

Autosse istumise hetkeks on autosalong meeldivalt soe, aknad on jääst ja udust puhtad, sa ei pea kasutama jääkraabitsat, mis rikub sõiduki klaasipindu. Jääst ja udust puhtad aknad tagavad turvalise sõidu tänu heale nähtavusele. Hommik on alati kiire aeg ning eelsoojendatud sõidukiga hoiad sa kokku oma väärtusliku hommikust aega ning saad koheselt sõitu alustada. Naudi personaalset luksust!

Keskonnasõbralik

Käivitades eelsoojendatud mootorit, väheneb heitgaaside hulk esimesel 4-5 kilomeetril tunduvalt. Kasutades sõiduki eelsoojendit näitad, et hoolid meid ümbritsevast keskonnast.